NIEDAX Kabelgoot Stijgstuk RSD60.250
Art .Nr. 20171776
exclusief BTW
Log in voor netto prijzen!
x 1 Stuk
Offerte aanvragen
  • Nette prijzen
  • Eigen bezorgdienst
Eigenschap Waarde
Afbuiging (hoek) 90°
Binnenstraal 269 mm
Bochtuitvoering Segmentbocht
Bouwvorm Bocht star
Gebruikstemperatuur °C
Geschikt voor kabelgootbreedte 250 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte 60 mm
Gewicht 1.305
Hoek 90°
Kabelgootbreedte 250 mm
Kabelgoothoogte 60 mm
Kwaliteitsklasse Overig
Materiaal Staal
Materiaaldikte 0.9 mm