EM LED-Element 230V Front M22-LED230-G
Art .Nr. 21640208
exclusief BTW
Log in voor netto prijzen!
x 20 Stuk
Offerte aanvragen
  • Op voorraad. Vandaag verzonden!
  • Nette prijzen
  • Eigen bezorgdienst
Eigenschap Waarde
Aansluitwijze hulpstroomcircuit Schroefaansluiting
Bevestigingswijze Frontbevestiging
Gewicht 0.011
Kleur lichtbron Groen
Lamphouder Geen
Lamptype LED
Met geïntegreerde diode 1
Met geïntegreerde lichtbron 1
Met lichtbron 1
Model RMQ M22
Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz V
Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz V